Renginiai Vilniuje

Restoranas „The old green house“ populiari renginių organizavimo vieta miesto centre. Restorano erdvės yra išdėstytos per du aukštus, o vasarą džiaugiamės galėdami pasiūlyti įspūdingą ir jaukų vidinį kiemelį, kuriame jau esame paminėję ne vieną gražią šventę.

Renginių apžvalga

Pirmajame aukšte esančioje salėje renginio dalyvių skaičius yra iki 120 žmonių, antrojo aukšto salėje – dar 40 žmonių, vidiniame kiemelyje apie 70 žmonių. Kiekviena šventė yra indviduali ir pagal užsakovo norus ar pageidavimus galime derinti ir kitokias renginių apimtis. Tai- tinkamas pasirinkimas vertinantiems jaukumą, aptarnavimo kokybę ir skanų maistą. Pagal užsakovų poreikius gali būti suteikiamas visas restoranas uždaram vakarui arba atskiromis pobūvių salėmis.

Jaukus interjeras ir išskirtinis eksterjeras miesto centre, žavus aptarnaujantis personalas bei europietiškos virtuvės patiekalai sukurs nepamirštamas akimirkas renginio svečiams. Restoranas tinkamas asmeninėms šventėms, konferencijoms, seminarams, verslo susitikimams ir kitokio pobūdžio pokyliams.

Palikite visus rūpesčius mums

Palikite visus rūpesčius mums ir mėgaukitės įsimintiniausiomis akimirkomis.
Dėl detalesnės informacijos užsukite apsižvalgyti ar susisiekite su administracija:

El. paštu info@oldgreenhouse.lt

Telefonu +370 616 99 559

Pobūvių salių skaičius: 2 ir uždara lauko terasa
Pirmo aukšto salė: 135 kv. m
Antro aukšo salė: 100 kv. m
Lauko terasa: 250 kv. m